Jazyková škola

Individuálne aj skupinové hodiny.

DOSPELÍ

INDIVIDUÁLNY KURZ
16 € / 45 min.
22 € / 60 min.
32 € / 90 min.

Cenník je platný od 01.04.2018

SKUPINOVÉ KURZY
Max. 4 študenti
Cena sa vydelí počtom študentov
Ako sa prihlásiť

Prihlášiť sa môžete kedykoľvek počas celého roka. Ak v našom kurze nájdeme voľné miesto, s výučbou môžete začať aj okamžite.

Classic

Kurz všeobecnej angličtiny, ktorý je zameraný na rozvoj schopnosti komunikovať v anglickom jazyku rýchlo a bez zábran. Dynamické hodiny, na ktorých študenti komunikujú po anglicky od samého začiatku a ktoré si naozaj užijete!

Business English

Kurz Business English je určený pre pokročilých študentov, ktorí majú záujem zdokonaliť svoje znalosti v oblasti obchodu a podnikania. Témy obsiahnuté v kurze sú zamerané najmä na obchodnú komunikáciu a upevňovanie vedomostí v pracovnej oblasti.

Conversation

Konverzácia v anglickom jazyku je určená pre mierne pokročilých a pokročilých študentov, ktorí spolu s lektorom diskutujú na rôzne témy, využívajú súčasnú a novú slovnú zásobu. Týmto spôsobom si upevňujú nadobudnuté znalosti anglického jazyka.

Holiday English

Špecializovaný kurz angličtiny pre úplných začiatočníkov, v ktorom sa študenti naučia základné slová a frázy potrebné pre príjemné prežitie dovolenky alebo kratkodobého pobytu v zahraničí. Intenzívnou formou výučby získate istotu v základnej komunikácii.

Job Interview

Tento špecializovaný kurz vás pripraví na úspešné zvládnutie pracovného pohovoru v angličtine. Kurz zahŕňa vypracovanie životopisu, motivačného listu a úspešné absolvovanie prijímacieho pohovoru v cudzom jazyku.

Ponúkané jazyky: anglický, nemecký, ruský a španielsky
Top